پایگاه خبری سیاسی-اقتصادی سی نیوز

شماره مجوز: ۸۵۷۸۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران

شماره ثبت علامت تجاری: ۳۴۷۱۱۳ مرکز مالکیت معنوی

شماره استاندارد بین المللی پیایند: ISSN 2717-0969

پایگاه خبری-تحلیلی سی نیوز رسانه ای است سیاسی- اقتصادی (بدون هرگونه گرایش سیاسی به حزب یا گروه خاص) که تمرکز فعالیت خود را بر تولید و انتشار محتوای خبری روز ایران و جهان با رویکرد اطلاع رسانی سریع و صحیح قرار داده است.

انتشار اخبار با منابع موثق در طول هفته و به طور منظم یکی از ویژگی های این سرویس خبری است.

همچنین پایگاه خبری سی نیوز اولین پایگاه خبری ثبت شده در اداره مالکیت معنوی ایران است و در حال ثبت برند خود در wipo یا همان سازمان جهانی مالکیت معنوی به عنوان تنها سرویس خبری ایرانی ثبت شده می باشد.

همچنین سرویس های متنوع از جمله سرویس خبری اقتصادی، سرویس خبری سیاسی، سرویس خبری ورزشی، سرویس خبری هنری و سرویس خبری فرهنگی که هر کدام شامل تیم مجزای تحریریه و دبیر مربوطه می باشد، از جمله بخش های سی نیوز می باشد.

به کار گیری افراد تحصیل کرده، متخصص و مجرب در سرویس های خبری سی نیوز، از جمله برنامه های مهم برای راهبرد بهتر در ارائه گزارش های خبری به مخاطبین عزیز می باشد.
رسالت پایگاه خبری سی نیوز، تعهد به گام برداشتن در جهت افزایش سواد رسانه ای مخاطبین خود و افزایش آگاهی سیاسی و اقتصادی جامعه هدف ارزشمندش می باشد.
پایگاه خبری سی نیوز با مجوز شماره ۸۵۷۸۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و زیر نظر گروه بین المللی برندآفرین آمادگی خود را برای نشر محتوای اقتصادی و سیاسی فعالان این حوزه براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد.

لذا اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند به انتشار اخبار می توانند با روابط عمومی این سازمان از طریق تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱-۰۲۱ داخلی ۱۱۱ در ارتباط باشند.

لازم به ذکر است این پایگاه خبری هیچگونه فعالیت اقتصادی و تجاری ندارد.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز:

دکتر سید محمد مهاجر

 

پایگاه خبری

گواهی ثبت برند پایگاه خبری