به گزارش پایگاه خبری سی نیوز، برای اولین بار در ایران دوره آموزشی  Post DBA به همت موسسه آموزش عالی ترجمان علوم با مجوز قطعی و رسمی شماره ۳۹۰۰۹ مورخ ۱۳۸۹/۸/۱۰ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به شیوه پژوهش محور برگزار خواهد شد.

دکتر سید محمد مهاجر، هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش مدیریتی مدیران و علاقمندان به کسب و کار بیان کرد و گفت: اکنون در دنیا شاهد آن هستیم که دوره های عالی مدیریتی به شیوه Research Base (پژوهش محور) در حال برگزاری است و ما هم برآنیم که با ترویج این شیوه اثربخش آموزشی، گامی در جهت بهبود سطح آموزش عالی برداریم.

مهاجر همچنین افزود:  این دوره که با تحقیق در سطح بین المللی و بررسی دوره های مشابه و موفق در دانشگاه ها و Business School های برتر دنیا و پس از سالها تجربه موفق اینجانب و موسسات آینده پژوهان و ترجمان علوم در زمینه آموزش طراحی شده، می تواند گامی ارزنده در راستای بهبود فضای کسب و کار در ایران ایجاد نماید.

گفتنی است دانش آموختگان این دوره پس از قبولی در مصاحبه ورودی و پذیرش، دوره خود را در کنار استاد راهنما و به شیوه پژوهش محور آغاز نموده و پس از تحویل و تایید پروژه و مقاله علمی خود موفق به دریافت مدرک معتبر قابل ترجمه از وزارت علوم خواهند شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند یا به وبسایت زیر مراجعه فرمایند:

www.vipdba.ir