نمايشگاه بزرگ ساتر در تاريخ چهاردهم لغايت شانزدهم اسفندماه سال جاري در هتل مجلل و پنج ستاره ويستريا واقع در تهران، ميدان قدس، خيابان دربند، نبش خيابان احمدي زماني برگزار خواهد داشت.

نمایشگاه مد و لباس ساتر

به گزارش سرویس هنری سی نیوز، نمایشگاه بزرگ مد و لباس ساتر در تاریخ چهاردهم لغایت شانزدهم اسفندماه سال جاری در هتل مجلل و پنج ستاره ویستریا واقع در تهران، میدان قدس، خیابان دربند، نبش خیابان احمدی زمانی برگزار خواهد داشت.

دکتر سید محمد مهاجر مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری آینده پژوهان پندار در رابطه با برگزاری این ایونت بزرگ خاطر نشان کرد:

در این رویداد فاخر که با مجوز رسمی از کارگروه ساماندهی مد و لباس و با نظارت اداره محترم اماکن تهران برگزار خواهد شد از تولیدات ملی در حوزه مد و لباس، زیورآلات، پوشش اسلامی و ایرانی، صنایع دستی و لوازم آرایشی بهداشتی تولید داخل حمایت خواهد شد.

مهاجر در ادامه افزود در حاشیه این رویداد، برنامه های جنبی از جمله کارگاه های آموزشی کاربردی در حوزه بازاریابی و برندسازی محصولات و خدمات مد و لباس و زیورآلات با هدف ایجاد فرهنگ کسب و کار در کنار تولید ملی برگزار خواهد شد و به شرکت کنندگان گواهی رسمی قابل ترجمه ارائه خواهد شد. همچنین برنامه های ارائه مشاوره مارکتینگ و برندینگ نیز از جمله خدمات رایگان به مشارکت کنندگان خواهد بود.

 

نمایشگاه مد و لباس

لذا از کلیه فعالان حوزه مد و لباس و صنایع دستی و آرایشی بهداشتی دعوت به عمل می آید در این رویداد فاخر حضور بهم رسانده و با برنامه های متنوع آموزشی و مشاوره در حوزه برندینگ و مارکتینگ، تولیدات و خدمات خود را به مخاطبان علاقمند در این حوزه ارائه نمایید.

نمایشگاه مد و لباس

با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش مشارکت کنندگان، دعوت می شود هر چه سریعتر برای حضور در این رویداد با دبیرخانه برگزاری رویداد ساتر به شماره ٠٩٣۶٣۶٧٠۵٧٨ تماس حاصل فرمایند.

نمایشگاه مد و لباس