آیا ترامپ ترور خواهد شد؟! یادداشت مدیرمسئول پس از کشته شدن جورج فلوید به دست مامور پلیس در هفته گذشته شاهد شوک و عصبانیت شدید مردم در سرتاسر آمریکا بودیم که در نهایت به گسترش ناآرامی‌ها انجامید و همچنان نیز ادامه دارد. اما از همه اتفاقات عجیب سال ۲۰۲۰ که بگذریم، اکنون و در این […]

آیا ترامپ ترور خواهد شد؟!

یادداشت مدیرمسئول

پس از کشته شدن جورج فلوید به دست مامور پلیس در هفته گذشته شاهد شوک و عصبانیت شدید مردم در سرتاسر آمریکا بودیم که در نهایت به گسترش ناآرامی‌ها انجامید و همچنان نیز ادامه دارد. اما از همه اتفاقات عجیب سال ۲۰۲۰ که بگذریم، اکنون و در این برهه زمانی حساس برای دولت و ملت آمریکا، به پیشگویی های عجیب افرادی چون نوستراداموس و چند نفر دیگر که ماه ها و یا سال های گذشته منتشر شده و در آن به اغتشاشات آمریکا و در پی آن ترور یا مرگ ترامپ اشاره شده می رسیم که بد نیست نگاهی مجدد به آن ها داشته باشیم و ببینیم آیا ترامپ ترور خواهد شد؟!

یکی از بحث برانگیزترین پیشگویی‌های نوستراداموس در مورد ترور و مرگ است. این پیشگوی فرانسوی برای سال ۲۰۲۰ از مرگ یکی از مهمترین رهبران جهان در آمریکا یاد می‌کند.

به تعبیر برخی مفسران این رهبر مهم می‌تواند ترامپ باشد!

همچنین نیکلاس اوجولا، یک متخصص امور ماورایی، نیز در آغاز هر سال مجموعه‌ای از پیش بینی‌ها و تحلیل‌ها را ارائه می‌دهد و با شروع سال ۲۰۱۹ میلادی به جهانیان گفت که امسال سال آسانی نخواهد بود.

او اظهار داشت که تصاویر مختلفی از تظاهرات در سراسر جهان را مشاهده می‌کند، نه تنها اعتراض بلکه موجی از آشفتگی جهانی است و او احساس می‌کند که در سال ۲۰۲۰ سقوط رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ به ثبت خواهد رسید و او با آرامش سقوط خود را نخواهد پذیرفت.

بابا وانگا نیز که یک پیرزن نابینا است و به خاطر پیش‌گویی‌های خارق‌العاده‌اش لقب نوستراداموسِ منطقه بالکان را از آن خود کرده است، درباره سال ۲۰۲۰ چندین پیش‌گویی جنجالی داشته که دو مورد از مهترین آن‌ها درباره روسای جمهوری آمریکا و روسیه است. بابا وانگا برای سال ۲۰۲۰ زندگی دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین را همچون سال گذشته در معرض خطر پیش‌بینی کرده است.

او در پیشگویی‌های خود گفته است که رئیس‌جمهور آمریکا در سال ۲۰۲۰ دچار تومور مغزی شده و ممکن است به همین خاطر شنوایی یا حتی جان خود را از دست بدهد.

اما پیشگویی کارتون سیمپسمون‌ها درباره‌ ترور و مرگ ترامپ در سال ۲۰۲۰ را کمابیش همه دیده و شنیده ایم که در یک انیمیشن در سال ۲۰۱۸ تصویری از ترامپ پس از ترور و در تابوت را نشان می دهد.

خوب اگر به تاریخ نیز رجوع کنیم، می بینیم که ترور روسای جمهور آمریکا، آنچنان هم عجیب و دور از انتظار نیست.

تا کنون و در طول أدوار گذشته، چهار رییس جمهور آمریکا به طرز عجیبی ترور شده اند که نام آن ها جان اف. کندی، جیمز آبرام گارفیلد، آبراهام لینکلن و ویلیام مک‌کینلی است که همه آن ها همانند دونالد ترامپ از حزب جمهوری خواه بوده اند!!!

اما در پایان خالی از لطف نیست که به سرنوشت عجیب دو رئیس جمهور امریکا آبراهام لینکلن و جان اف کندی که ذکر کردم نگاهی بیندازیم:

تصورش مشکل است ولی واقعیت دارد!!!

آبراهام لینکلن در سال ۱۸۴۶ به سنا راه یافت.

جان. اف. کندی در سال ۱۹۴۶ به سنا راه یافت.

آبراهام لینکن در سال ۱۸۶۰ به ریاست جمهوری انتخاب شد.

جان. اف. کندی در سال ۱۹۶۰ به ریاست جمهوری انتخاب شد.

هر دو توجه خاص به حقوق بشر داشتند.

همسر هر دو در زمان زندگی در کاخ سفید فرزندشان را ازدست دادند.

هر دو رئیس جمهور در روز جمعه ترور شدند و تیر به  سر هر دو رئیس جمهور اصابت کرد.

حالا واقعاً حیرت آور می شود:

اسم منشی لینکلن کندی بود.

اسم منشی کندی لینکلن بود.

هر دو توسط جنوبی ها ترور شدند.

جانشین هر دو یک جنوبی به نام جانسون بودند.

اندرو جانسون که جانشین لینکلن شد در سال ۱۸۰۸ به دنیا آمده بود.

لیندن جانسون که جانشین کندی شد در سال ۱۹۰۸ به دنیا آمده بود.

جان ویلکس بوتس که لینکلن را ترور کرد متولد ۱۸۳۹ بود!

لی هاروی اسوالد که کندی را ترور کرد متولد ۱۹۳۹ بود!

هر دو تروریست دارای نام سه کلمه ای بودند.

نام هر دو از ۱۵ حرف تشکیل شده بود .

حالا محکم تر روی صندلی بنشینید:

لینکلن در تاتری به نام فورد ترور شد.

کندی در اتومبیلی به نام لینکلن ساخت کارخانه فورد ترورشد.

لینکلن در تاتر ترور شد و قاتل فرار کرد و در یک انبار مخفی شد.

کندی از داخل یک انبار ترور شد و قاتل فرار کرد و در یک تاتر مخفی شد.

هر دو تروریست قبل از محاکمه ترور شدند.

خوب به عقیده شما ترامپ پنجمین رئیس جمهور حزب جمهوری خواه است که ترور خواهد شد؟!

کجا سرمایه گذاری کنیم | دکتر سید محمد مهاجر

  • نویسنده : دکتر سید محمد مهاجر
  • منبع خبر : سی نیوز