پنجمین کنگره سالانه صنعت خرده فروشی به گزارش سرویس اقتصادی سی نیوز و به نقل از پایگاه خبری تجارت طلایی، پنجمین کنگره سالانه صنعت خرده فروشی طبق روال سال های گذشته و به همت مجموعه تجارت طلایی در تاریخ نهم مردادماه سال جاری در ایران مال برگزار خواهد شد. این رویداد ارزشمند این بار نیز […]

پنجمین کنگره سالانه صنعت خرده فروشی

به گزارش سرویس اقتصادی سی نیوز و به نقل از پایگاه خبری تجارت طلایی، پنجمین کنگره سالانه صنعت خرده فروشی طبق روال سال های گذشته و به همت مجموعه تجارت طلایی در تاریخ نهم مردادماه سال جاری در ایران مال برگزار خواهد شد.

این رویداد ارزشمند این بار نیز همچون دور گذشته به میزبانی بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار خواهد شد. رویدادی که به واسطه دست و پنجه نرم کردن با ویروس منحوس کرونا می تواند فرصتی باشد برای گردهم آیی افرادی که در شرایط نامساعد اقتصادی کشور به هر طریقی ایستادگی کرده و کمر همت بستند تا از پس این بحران بزرگ جهانی که بازوی اقتصاد ایران را نشانه گرفته است عبور کنند.
در پنجمین کنگره سالانه مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای و رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی ، آثار بحران کرونا بر این صنعت توسط مدیران برترین برندهای کشور در صنعت مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای و… بررسی می شود و در طی آن و راه حل های عملیاتی برای برون رفت از این بحران و ادامه فعالیت های برندها در ماه های پیش رو و همچنین پساکرونا ارائه خواهد شد.

 

خرده فروشی

شایان ذکر است مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) در روز پنجشنبه سی‌ام خردادماه سال گذشته نیز میزبان بیش از ۷۰۰ نفر از فعالان صنعت خرده‌فروشی همچون صاحبان برندها، مدیران مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری بزرگ و فاخر در کشور بود که برای شرکت در چهارمین کارگاه آموزشی بین‌المللی بهره‌برداری و مدیریت مراکز خرید و بررسی رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی که به همت ماهنامه تجارت طلایی برگزار شده بود گرد هم آمده بودند.

امسال نیز این کنگره بزرگ همچون سال های گذشته میزبان مدیران و فعالان صنعت خرده فروشی و مراکز خرید خواهد بود که به مدیریت شاهرخ کشاورز که نمایندگی انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا را به عهده دارد برگزار خواهد شد.

  • نویسنده : دکتر سید محمد مهاجر
  • منبع خبر : سی نیوز