خبر بورس ۰ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱تابلو بورس با توقف ۵ نماد دیگر خالی از بزرگان شد با توقف موقت داد و ستد سهام ۵ شرکت فولاد مبارکه ، پالایش اصفهان، ملی مس و دو بانک تجارت و صادرات ، تابلو معاملات فعلا” خالی از حضور بزرگان بورس شده و ۱۳ نماد هم آماده بازگشت شدند. به گزارش اخباربانک، بورس تهران بعد از موکول کردن معاملات امروز شرکت های ایران خودرو ، سایپا ، شستا ، لیزینگ پارسیان ، تولید نیروی برق آبادان به بعد از ظهر ، اقدام به توقف معاملات شرکت های بزرگ دیگر کرد تا شاید از این طریق ، مانع از تشدید اختلال و کندی هسته معاملات شود.
به این ترتیب در حالی تابلو معاملات فعلا” بدون حضور بزرگان بورس شده که بعد از داد و ستد اول وقت و به دلیل حجم زیاد معاملات شرکت های فولاد مبارکه ، پالایش اصفهان، ملی مس و دو بانک تجارت و صادرات، ادامه خرید و فروش سهام این ۵ شرکت متوقف و به زمانی که در آینده ایی نزدیک مشخص می شود ، موکول شد.
براساس این گزارش، در این میان نماد شرکت های پترول ، گروه صنعتی بارز ، سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان، قند قزوین، بوتان ، مهندسی نصیر ماشین ،‌ گسترش صنایع و خدما..

خبر بورس ۰ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱تابلو بورس با توقف ۵ نماد دیگر خالی از بزرگان شد با توقف موقت داد و ستد سهام ۵ شرکت فولاد مبارکه ، پالایش اصفهان، ملی مس و دو بانک تجارت و صادرات ، تابلو معاملات فعلا" خالی از حضور بزرگان بورس شده و ۱۳ نماد هم آماده بازگشت شدند. به گزارش اخباربانک، بورس تهران بعد از موکول کردن معاملات امروز شرکت های ایران خودرو ، سایپا ، شستا ، لیزینگ پارسیان ، تولید نیروی برق آبادان به بعد از ظهر ، اقدام به توقف معاملات شرکت های بزرگ دیگر کرد تا شاید از این طریق ، مانع از تشدید اختلال و کندی هسته معاملات شود.
به این ترتیب در حالی تابلو معاملات فعلا" بدون حضور بزرگان بورس شده که بعد از داد و ستد اول وقت و به دلیل حجم زیاد معاملات شرکت های فولاد مبارکه ، پالایش اصفهان، ملی مس و دو بانک تجارت و صادرات، ادامه خرید و فروش سهام این ۵ شرکت متوقف و به زمانی که در آینده ایی نزدیک مشخص می شود ، موکول شد.
براساس این گزارش، در این میان نماد شرکت های پترول ، گروه صنعتی بارز ، سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان، قند قزوین، بوتان ، مهندسی نصیر ماشین ،‌ گسترش صنایع و خدمات کشاورزی با محدودیت نوسان قیمت و فنرسازی خاور، سرمایه گذاری مسکن شمال شرق ، باما ، دوده فام ، تولی پرس ، لیزینگ رازی ( برای بار دوم ) بدون محدودیت نوسان قیمت باز می شود. زمان واگذاری و سفارش خرید عرضه اولیه فردا عملکرد چهارمین ماه بانک صادرات با بازدهی جالب ۴۸۰ درصدی سهام سقف پرداخت وجه نقد در بانک‌ها کاهش یافت وضعیت اسکناس‌ها و مسکوکات در بهار امسال نقدینگی از ۲۶۰۰ هزار میلیارد تومان گذشت زمان معاملات امروز"خساپا ، خودرو، شستا، ولپارس،آبادا و دارایکم مشکلات سهامداران عدالت از امروز حل شد دانستنی ها

دانستنی های جالب از سراسر دنیا/266

دانستنی های جالب از سراسر دنیا/۲۶۶

خودرو

K۱۲۵، شاسی بلندِ وطنی، ساخت ایران‌خودرو!

K۱۲۵، شاسی بلندِ وطنی، ساخت ایران‌خودرو!

فناوری

۱۰ کار وسوسه‌برانگیز که هر گیمری انجامش می‌دهد

۱۰ کار وسوسه‌برانگیز که هر گیمری انجامش می‌دهد