چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟! در حالی که به آرامی سفرهای خود را مرور و آینده را ترسیم می‌کنیم، بسیاری از ما هنوز در حالت ذهنی در حال رزرو هستیم. بسیاری از ما از طریق زوم با دوستان قدیمی خود ارتباط برقرار می‌کنیم، میزبان مهمانی‌های شام مجازی هستیم که در غیر این […]

چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

در حالی که به آرامی سفرهای خود را مرور و آینده را ترسیم می‌کنیم، بسیاری از ما هنوز در حالت ذهنی در حال رزرو هستیم. بسیاری از ما از طریق زوم با دوستان قدیمی خود ارتباط برقرار می‌کنیم، میزبان مهمانی‌های شام مجازی هستیم که در غیر این صورت هرگز سازماندهی نمی‌شدند و گوشه و کنار محله‌های خود و جوامع محلی را کشف می‌کنیم که اصلاً با آنها مواجه نمی شدیم. با ما همراه باشید تا ببینیم چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

​​​​​​​​کاترین بیگلوزبا همکاری Curzon Cinemas یک مسابقه فیلم­سازی با هدف حمایت و تجلیل از فیلمسازان زن انگلیسی راه اندازی کرده است. آن‌ها از زنان می‌خواهند که داستان‌های خود در طول دوران قرنطینه را در چند ماه گذشته به اشتراک بگذارند. فیلم برنده توسط هیات داوران از جمله هنرپیشه گوگو موباترا – راو، کارگردان سارا دانلوپ، سرآشپز ملیسا همسلی، تهیه‌کننده گابریل تانا و پزشک قانونی کورزن و لوئیزا دنت انتخاب خواهد شد.

برنده جایزه نقدی ۵۰۰۰ پوندی دریافت خواهد کرد و فیلم آن‌ها به عنوان تریلر فیلم جدید ژوزف دکرلی اجرا خواهد شد.

الیزابت اسکارلت

چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

​​​​​​​​ فروشنده کالاهای لوکس بریتانیایی الیزابت اسکارلت کیسه جدیدی را در حمایت از روز جهانی فیل راه اندازی کرده است. الیزابت اسکارلت، صاحب مغازه لوازم خانگی لوکس انگلیسی، یک کیسه پول جدید برای حمایت از روز جهانی فیل راه اندازی کرد.  یک سرمایه‌گذاری چند منظوره، از کیف صورتی رژ گونه به عنوان یک کلاچ، کیف مسافرتی، یا کیف آرایش استفاده می شود. درصدی از هر فروش به نفع دیوید شلدریک تراست در کنیا است، خیریه ای که الیزابت پتریدس، بنیانگذار الیزابت اسکارلت، مدت زیادی را برای توسعه همکاری با آن گذراند.

نویسندگی آخر هفته مجازی هلن کراس

چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

کارگاه نویسندگان در فرانسه، یک رویداد نوشتاری آنلاین دو روزه بنام  فصل نهایی  برگزار کردند که خواندن، تمرین نوشتن و حکمت عملی را نشان می‌دهد (‏۵ – ۶ سپتامبر).

شرکت کنندگان مهارت‌های نوشتن از هلن کراس رمان‌نویس برنده جایزه را فرا خواهند گرفت و عملاً با نویسنده کاترین کوپر دیدار خواهند کرد که در مورد کتاب جدیدش بحث خواهد کرد و نکات و توصیه‌های خود را در نوشتن یک راز قتل به اشتراک خواهد گذاشت.

جعبه های واندا

چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

​​​​​​​​پذیرایی شام می‌تواند استرس زا باشد. جعبه های واندا که توسط ناتالی جونز، بنیانگذار فروشگاه سبک زندگی سامرست کارو ساخته شده است، شامب محتویاتی مربوط به کشورهاست و شما را به مکزیک، یونان یا ویتنام می برد. هر جعبه سفارشی – که مستقیماً به خانه شما ارسال می شود – شامل ظروف غذاخوری و تزئینات زیبا در کنار منو، لیست مواد غذایی و دستور العمل های یک آشپز برتر، به علاوه یک لیست موسیقی مخصوص برخی از محیط ها است.

بسته های گیل هامپر

چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

در آغاز قرنطینه گیل هامپر شش جعبه با بسته بندی مناسب را راه‌اندازی کردند: صبحانه سرد، صبحانه گرم، جعبه کلوچه، سوفا پیک نیک، جعبه کیک و جعبه چای خام.  آن‌ها به زیبایی بسته‌بندی و ارائه می‌شوند و هدیه ایده‌آل و یا مراقبتی هستند. هر بسته شامل یک کیسه و یک دفتر یادداشت زیبا می باشد.

موسسه درمانی سانتو در خانه

چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

​​​​​​​​زوج مکزیکی ادسون و ناتالی در سال ۲۰۱۳ پس از اجرای کلوب‌های پاپ آپ و شام برای آوردن طعم‌های مکزیک به بریتانیا، سانتو پینو را در نزدیکی پل لندن راه اندازی کردند. آن‌ها مواد ویژه‌ای مانند انواع فلفل ها و سبزیجات را از مکزیک وارد می‌کنند تا طعم واقعی غذاهای مکزیکی را به آن‌ها بدهند و همچنین با تولید کنندگان محلی باور نکردنی مانند گرینگا دایری در پکهام کار می‌کنند. غذاهای آن‌ها متاثر از زندگی در مکزیکوسیتی، یوکاتان و اوکساکا زاست و حالا آن‌ها یک جعبه غذای متشکل از سه طعم گوشت بره، اردک و مرغ و آوردن طعم‌های تند و آتشین مستقیماً به درب منزل راه‌اندازی کرده‌اند.

فروشگاه ون

​​​​​​​​چه کسی ترمه را دوست ندارد؟

فروشگاه ون استور در حوزه ملزومات سفر کار می کند و برای این طراحی شده‌است که زندگی را کمی آسان‌تر کند. وقتی همه ما کم‌تر سفر می‌کنیم، این لباس ها هنوز هم زیباترین تکه‌هایی هستند که می توانید در خانه به تن کنید. هر قطعه که با نخ‌های مغولی و دست‌بافت در شانگهای و نپال ساخته‌شده و به مقادیر کمی تولدی می شود تا کمترین ضایعات تولیدی را داشته باشد.  زیبایی‌شناسی ساده، مینیمالیستی و بدون ایراد است. قطعات خاکستری و کارامل ر هستند و به راحتی با هر نوع لباس و یا زیبایی جفت می‌شوند. علاوه بر پولیورها و شلوارهای راحتی، جوراب، پتو و ماسک‌های چشم نیز می‌فروشند. ​

برنجک

چگونه بدون هزینه در دوران کرونا سفر کنیم؟!

غذای خوب و سریع. این همان چیزی است که بسیاری از ما هوس آن را داریم. رستوران Soho سوهو برنجک با مدیریت کیان سامیانی، که قبلاً سرآشپز رستوران های هندی Gymkhana and Brigadiers بود، هوشمندانه دست به کار شد. اکنون مردم محله سوهو و رهگذران آن منطقه می توانند یک ناهار فوری یا یک غذای آخر شب بدست آورند. این رستوران که از سنت های آشپزی خانگی ایرانی بهره می برد، منوی اختصاصی مخصوص غذاهای آماده و سفری ایجاد کرده است.

تعطیلات متعادل

اگر بخواهید خیلی دور شوید، مقصدی در یورکشایر که سه هزار هکتار زمین سبز را پیشنهاد می‌دهد که احتمالا مقصد ایده‌آلی است. تعطیلات متعادل، متصدی، طراح و بستر رزرو برای تعطیلات با کیفیت بالا در اروپا از تاریخ (‏۱۶ – ۲۰ سپتامبر)‏است. این شرکت در ملک تاریخی بروتون هال، رکانت جدید و با هم‌کاری تونی ریدل یک ورزش‌کار فوق استقامتی انگلیسی که به مردم شهر آموزش می‌دهد چگونه با محیط طبیعی خود ارتباط برقرار کنند، توسعه پیدا کرده‌است. ریدل که با مزارع و علفزارهای احاطه شده‌، شرکت کنندگان را در پیاده‌روی‌ و دویدن با پای برهنه در جنگل، شنای وحشی و در موارد دیگر رهبری می­کند.

  • نویسنده : دکتر سید محمد مهاجر
  • منبع خبر : نشریه فوربس