دوره آموزشی MBA با گرایش Positive Psychology به گزارش سرویس علمی سی نیوز، برای اولین بار دوره آموزشی MBA با گرایش Positive Psychology به همت موسسه حکمت فردوسیان و موسسه آموزش عالی ترجمان علوم در آذرماه ۱۴۰۰ و در شهر تهران برگزار خواهد شد.     روانشناسی مثبت نگر علاقه، توجه و تصورات ذهنی پژوهشگران […]

دوره آموزشی MBA با گرایش Positive Psychology

به گزارش سرویس علمی سی نیوز، برای اولین بار دوره آموزشی MBA با گرایش Positive Psychology به همت موسسه حکمت فردوسیان و موسسه آموزش عالی ترجمان علوم در آذرماه ۱۴۰۰ و در شهر تهران برگزار خواهد شد.

 

دوره آموزشی MBA با گرایش Positive Psychology

 

روانشناسی مثبت نگر علاقه، توجه و تصورات ذهنی پژوهشگران را به خود  جلب کرده است و به دیدگاه نوینی در مورد روانشناسی به عنوان یک رشته علمی تبدیل شده است. روانشناسی مثبت نگر علاقه زیادی را در میان متخصصان در رابطه با کاربردهای عملی این رشته در جهان واقعی برانگیخته است. این دوره منبع جامعی برای متخصصان و پژوهشگران بود که علایق کاربردی آنها را به حرکت در آورده می آورد. در این دوره خلاصه ای از شواهد عملی را فراهم ساختیم که کاربرد روانشناسی مثبت نگر را مورد تایید و حمایت قرار می دهد و چهارچوب نظریه جدیدی را مطرح می کند که پیشرفت پژوهش‌های مربوط به روانشناسی مثبت گرا جهت می بخشد و همراه با روانشناسان کاربردی و سایر متخصصان و دست‌اندرکاران برنامه ریزی مشارکت می‌کند تا نقش روانشناسی مثبت نگر را در حیطه سلامت شادکامی و شکوفایی انسان نشان دهد. اهمیت این دوره در این است که چگونگی حرکت از دیدگاه نظریه را به سوی فعالیت های عملی نشان می دهد و علاوه بر اینکه چگونگی کمک روانشناسی مثبت نگر را به افراد در نظر می گیرد. در این دوره جدید پرسش هایی در این زمینه مطرح می شود که خواهان زندگی در جامعه هستیم و در مورد واقعیت‌های زندگی و دشواری‌های ناگزیر و مسائل آن هیچ ملاحظه کاری از خود نشان می‌دهیم. روانشناسی مثبت نگر دیدگاهی برای افراد، گروه های اجتماعی و جوامعی است که خواهان کارکرد با بیشترین ظرفیت های بیمه خود هستند این کتاب به ضمیمه لازم برای گردآوری هر نوع مطالب درباره روانشناسی مثبت نگر است و در برگیرنده فعالیت‌های علمی پیشرفته و روزآمد متخصصان و خبرگان پیش رو می باشد سرتاسر دوره اطلاعات رهنمودها و پیشنهاد های متخصصان آورده شده است که قابل دریافت و کاربرد عملی است استادان وضعیت پژوهشی را در هر حیطه بررسی و مرور کردند و در این باره چگونه نتایج پژوهشی را میتوان در عمل به کار گرفت بحث کرده‌اند و این نکته را در نظر گرفتند که چگونه باید از ایده های جدید در موقعیت های مختلف استفاده کرد و در آینده چه پژوهش هایی را باید به اجرا درآورد همواره باید به خاطر داشت که مخاطب اصلی و مورد نظر دوره علاوه بر مردم عادی متخصصان روانشناسی هستند که به چگونگی کاربرد یافته های پژوهشی در فعالیت‌های حرفه‌ای خود بیشترین علاقه را خواهند داشت.

دانشپذیران در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم همراه با ترجمه رسمی دادگستری با تایید وزارت خارجه را دریافت نموده و طی رایزنی های به عمل آمده مدرک معتبر از دانشگاه Apollos آمریکا را نیز دریافت خواهند کرد.

همچنین به شرکت کنندگان در این دوره کارت دانشجویی بین الملل با اعتبار در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا اعطا خواهد شد.

مدارک دوره عبارتند از:

MBA یا همان Administration Business of Master گواهینامه ایست که نشان دهنده تسلط دارنده آن ب

مباحث مدیریت یک کسب و کار است. این دوره که اخیرا در بسیاری از کشور ها مورد توجه قرار گرفته به صورت بسیار کاربردی و عملیاتی داوطلبان را با تکنیک های مدیریت کسب و کار آشنا می کند.

  • تحصیل در یک رشته کاربردی و درآمدزا
  • امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور
  • دریافت کارت دانشجویی از سازمان بین المللی دانشگاهیان ISIC (سازمان ISIC در قالب ارائه کارت دانشجویی بین المللی در سال ۱۹۵۳ بنیانگذاری شد. این کارت هم اکنون در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا به عنوان تنها مدرک بین المللی جامعه دانشگاهی شناخته میشود. ISIC از سال ۱۹۶۸ تحت حمایت سازمان یونسکو قرار گرفته و بسیاری از سازمانهای بزرگ جهان از آن پشتیبانی میکنند و به اعضای آن ارائه خدمات می نمایند).
  • هزینه تحصیل بسیار پایین در مقایسه با دانشگاه ها و موسسات
  • گواهینامه وزارت علوم با قابلیت ترجمه قوه قضاییه و تأییدیه وزارت امور خارجه
  • دریافت مدرک از دانشگاه Apollos آمریکا
  • منبع خبر : موسسه آموزش عالی ترجمان علوم