این دوره که با تحقیق در سطح بین المللی و بررسی دوره های مشابه و موفق در دانشگاه ها و Business School های برتر دنیا و پس از سالها تجربه موفق اینجانب و موسسات آینده پژوهان و ترجمان در زمینه آموزش طراحی شده، می تواند گامی ارزنده در راستای بهبود فضای کسب و کار در ایران ایجاد نماید.

پسا دکترای مدیریت

به گزارش پایگاه خبری سی نیوز، برای اولین بار در ایران دوره آموزشی  Post DBA (پسا دکترای مدیریت) به همت موسسه آموزش عالی ترجمان علوم با مجوز قطعی و رسمی شماره ۳۹۰۰۹ مورخ ۱۳۸۹/۸/۱۰ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به شیوه پژوهش محور برگزار خواهد شد.

دکتر سید محمد مهاجر، هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش مدیریتی مدیران و علاقمندان به کسب و کار بیان کرد و گفت: اکنون در دنیا شاهد آن هستیم که دوره های عالی مدیریتی به شیوه Research Base (پژوهش محور) در حال برگزاری است و ما هم برآنیم که با ترویج این شیوه اثربخش آموزشی، گامی در جهت بهبود سطح آموزش عالی برداریم.

مهاجر همچنین افزود:  این دوره که با تحقیق در سطح بین المللی و بررسی دوره های مشابه و موفق در دانشگاه ها و Business School های برتر دنیا و پس از سالها تجربه موفق اینجانب و موسسات آینده پژوهان و ترجمان علوم در زمینه آموزش طراحی شده، می تواند گامی ارزنده در راستای بهبود فضای کسب و کار در ایران ایجاد نماید.

افراد متقاضی پس از انجام مصاحبه حضوری و تایید مدیریت موسسه و انجام مراحل ثبت نام می توانند در گرایش مورد نظر به تحصیل پرداخته و پس از انجام و تحویل پروژه پایانی مدرک مورد تایید از وزارت علوم که در سایت www.vohec.ir  بصورت آنلاین قابل استعلام و رهگیری است دریافت نمایند. این مدرک قابلیت ترجمه و تحصیل در خارج از کشور را دارد.

گفتنی است دانش آموختگان این دوره پس از قبولی در مصاحبه ورودی و پذیرش، دوره خود را در کنار استاد راهنما و به شیوه پژوهش محور آغاز نموده و پس از تحویل و تایید پروژه و مقاله علمی خود موفق به دریافت مدرک معتبر قابل ترجمه از وزارت علوم خواهند شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند یا به وبسایت زیر مراجعه فرمایند:

http://tarjomanbs.com

www.vipdba.ir